Pokec o všem možném i nemožném

Re: Pneu 6,7-13

Jiří | 14.09.2013

Zdravím, případně mám 3ks jako nové i s ráfky.

vicko chladice

PM | 28.08.2013

Dobry den, kdyz sem byl maly meli jsme Barkase a mel vicko chladice na kapote pod oknem. Na obrazcich to vicko ale nevidim, je v tom nejaky system, ktere vozy mely vicko pod oknem a ktere ne? Nebo si to jen spatne pamatuju? :)

Re: vicko chladice

Jirka | 18.09.2013

Ahoj jde o rok výroby první barči maj víčko,nemaj palubku,maj jinej nárazník,zrcátka jsou na jedné nožičce,maj bílou gumu kolem oken,nemaj šoupačky je toho mnoho :D

Lepené čelní sklo na Barkas B1000

Aleš | 03.06.2013

Ahoj, našli jsme v domě neporušené lepené čelní sklo na Barkas B1000, kdyby měl někdo zájem se domluvit na koupi, tak mi prosím cinkněte. 724 010 532, Hradec Králové.

Re: Lepené čelní sklo na Barkas B1000

Míra | 09.07.2013

Čau Aleši, měl bych zájem. Jsem ze Dvora Králové, o víkendu bych mohl přijet. Míra

přestavba

woci | 05.05.2013

Zdravím, máte někdo zkušenosti s přestavbou Barkase? Jde mi o počet míst v TP. Mám autobus a papíry z valníku, takže momentálně jen 2 místa k sezení. Chci rozšířit na 8. Úchyty na sedačky jsou kompletní

Re: přestavba

woci | 05.05.2013

Mohl by někdo poradit postup jak na to? Díky

Re: Re: přestavba

Laso | 08.05.2013

Řekl bych, že je to JZD marná snaha.

Světla

Jirka | 03.12.2012

Ahoj
Chtěl jsem se zeptat jak dát čirá světla na Barču.Mam z golfa na trabantu a chtěl jsem je přendat na Barču.Mám je tam dát i s hrncema?

dotat

eliska | 28.10.2012

Dobrý den, můj Tatka si pořídil Barkas valník Byl To prorezavělý stařík celého ho zrenovoval vypadá opravdu nádherně ale ... nemůže na něho sehnat papíry.Je z toho docela nešťastný bavily jsme se, a říkal že by si klidě pořídil ještě jednoho ale s doklady . V jakémkoliv Stavu.Rád dělá ze staré ,,rachotiny,, Krásné auto, a docela mu to jde.Moc se v tom nevyznám :-) ale byla bych opravdu vděčná alespoň za radu na koho se mám s tímhle obrátit.Byla sem už i na spousty vrakoviští atd je to marné. Předem za odpověď děkuji

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek