IFA sraz Potštejn 2011

21.08.2011 16:16

 

Tak a je to za námi. Pátý ročník IFA srazu Potštejn uplynul rychle jako voda. Počet registrovaných vozidel hravě překročil 90 nejrůznějších vozidel nejen z koncernu IFA. Jsem moc rád, že nám organizace srazu umožnila oslavit výročí. Velice mě překvapil vysoký počet vozidel Barkas B1000. Všechna tato vozidla byla oceněna pamětním listem ku příležitosti padesátého výročí od zahájení výroby modelové řady B1000.

K vidění bylo vskutku mnoho překrásných kousků. Velmi mě těší fakt, že letošní rok je co se týká značky Barkas silně přelomový. Obrovský nárůst účasti těchto překrásných užitkových vozů zaznamenaný již na dvou srazech svědčí o tom, že mezi námi konečně narůstá dlouho očekávaná touha po setkání. A mně nezbývá, než všem Kolegům poděkovat a doufám, že v dalších letech bude naše účast už jen narůstat. Já osobně se budu snažit pro to udělat maximum.

Je též na místě poděkovat vedení srazu za to, že nám umožnili se takto hojně sejít. Poznat mnoho perfektních lidí stejného smyšlení a předat si ať už kontakty, nebo rady. Také zde vznikla myšlenka další unikátní akce, o které budete určitě v budoucnu ještě slyšet.

A jako takovou třešničku na dortu zde přihrávám malou ochutnávku fotek našich vozů. =)

Barkas v duši!

Více fotek na stránkách srazu: https://ifasraz.potstejn.cz/